top of page

Neurologie

INEP - neurologie

V rámci neurologické ambulance disponujeme celou řadou vyšetřovacích metod, např. elektro-encefalografií (EEG), elektromyografií (EMG) či ultrazvukovým vyšetřením cév (USG)

Neurologie se zabývá nemocemi mozku, míchy a periferních nervů. V INEPu je neurologická ambulance úzce propojena s dalšími obory, zejména neurochirurgií a psychiatrií. Díky této těsné spolupráci a komplexnímu přístupu jsme schopni neurologická onemocnění dříve diagnostikovat a efektivně léčit. Obrátit se na nás můžete s klasickými neurologickými obtížemi, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zad, poruchy hybnosti, epilepsie apod. V rámci specializovaných poraden se pak věnujeme diagnózám na pomezí neurologie a psychiatrie, např. Alzheimerově a Parkinsonově nemoci, poruchám pamětiTouretteově syndromu a dalším. 

K neurologickému vyšetření se můžete objednat u těchto lékařů, a to i bez předchozího doporučení.

Diagnostické metody

Metody

Neurochirurgie

Nejčastější diagnózy, kvůli kterým lidé vyhledávají pomoc neurochirurga, jsou nádory mozku a degenerativní onemocnění páteře, z nichž jsou nejvíce zastoupeny výhřezy meziobratlových plotének a zúžený páteřní kanál ať už v oblasti krční či bederní. Neurochirurgická ambulance nabízí pomoc pacientům, kteří se chtějí aktivně podílet na strategii léčby jejich onemocnění. Informace získané během důkladného pohovoru s naším specialistou z Neurochirurgického oddělení Nemocnice Na Homolce umožní pacientům se lépe orientovat v dané oblasti.

INEP - neurochirurgie

K neurochirurgické konzultaci se můžete objednat u těchto lékařů, a to i bez předchozího doporučení.

bottom of page