Aktuality

Bezkontaktní sezení v době šíření koronaviru

Vážení klienti,

s ohledem na ochranu zdraví našich klientů a zaměstnanců, jsme se rozhodli prozatím do 3. 4. dočasně omezit provoz a rušíme všechna osobní setkání. Naši lékaři aktuálně poskytují pouze telefonické konzultace pacientům, které mají v evidenci. Terapeuté a kliničtí psychologové Vám rádi poskytnou rozhovor přes SKYPE.

 

Vše řešíme individuálně. Pokud jste našimi pacienty a máte v INEPu domluvený termín vyšetření, budeme Vás kontaktovat. Vzhledem k situaci ale nedokážeme prozatím předpokládat další vývoj.
 

Naši klienti mohou také bezplatně* využít krizovou linku INEP na telefonním čísle: 739 226 291.
 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým INEP

*Účtují se pouze běžné telefonické poplatky. 

Krizová linka INEP

psychologická pomoc v období krize

Současná situace v období pandemie je náročná pro všechny a přináší s sebou okamžiky, které se těžko zvládají. Ve chvíli, kdy není možné potkat se s psychologem tváří v tvář, bychom Vám rádi nabídli možnost popovídat si s naší psycholožkou alespoň telefonicky. Linka INEP byla dočasně vytvořena pro psychologickou pomoc a podporu všem, kteří cítí úzkost, ocitli se v tíživé situaci a hledají prostor ke sdílení.
Naše psycholožka je od úterý 24. 3. k dispozici každý všední den od 9 do 12 hodin na telefonu: 739 226 291. 

Služba je zdarma, účtují se pouze běžné telefonické poplatky. 
 

Klienti INEPu mohou zavolat na linku ve vymezeném čase přímo a bez jakéhokoli objednání. Linka je ale také pro ty kteří našimi klienty nejsou. Ty ale poprosíme nejdříve o rezervaci termínu přes naši recepci na emailu: info@inep.cz nebo na telefonu 222 201 020. Naše asistentky Vás poprosí o osobní údaje a zarezervují Vám konkrétní čas prvního kontaktu s naší psycholožkou. Není to složité, neváhejte se na nás obrátit. 

Psychologické služby

Rozšířili jsme pro Vás portfolio psychologických služeb.
Nabízíme je v českém, ruském a také anglickém jazyce s rodilým mluvčím.

Kognitivní rehabilitace

Individuální a skupinová kognitivní rehabilitace pro všechny, které trápí narušení kognitivních funkcí (paměť, soustředění).

Klinická studie deprese

Nabízíme Vám účast v klinické studii pro léčbu deprese.

Nová léčba deprese
  • Wix Facebook page