Aktuality

eRecepty - od 1.2. 2022

Rádi bychom Vás informovali o změně ve vydávání eReceptů. Abychom zachovali kvalitní péči o vás, budeme vydávat předpisy na léky pouze společně s návštěvou ošetřujícího lékaře. eRecept bez návštěvy bude zpoplatněn částkou 100 Kč a umožňujeme ho vydat pouze ve výjimečných případech na základě žádosti pacienta, a to hlavně když se z vážných důvodů k lékaři dostavit nemůže.

Omlouváme se za případné nepohodlí, ale pravidelné kontroly, které mohou být i velmi krátké, jsou stěžejní pro zachovaní kontinuity léčby a péče.

Distanční kontroly na vyžádání

V souvislosti s epidemiologickou situací nabízíme na vyžádání místo klasické osobní návštěvy možnost telefonické konzultace s lékařem. Terapeuté a kliničtí psychologové Vám také rádi poskytnou rozhovor on-line. 
Pokud máte obavy z osobní návštěvy nebo jste v karanténě a vyhovovala by Vám distanční kontrola, prosím kontaktujte s předstihem naši recepci a domluvte se na postupu individuálně.

Skupinová psychoterapie

Momentálně zahajujeme registraci na Pravidelnou skupinovou psychoterapii zaměřenou na rozvoj socioemočních kompetencí pro chlapce ve věku 10-13 let. 

Psychologické služby

Rozšířili jsme pro Vás portfolio psychologických služeb.
Nabízíme je v českém, ruském a také anglickém jazyce s rodilým mluvčím.

Kognitivní rehabilitace

Individuální kognitivní rehabilitace pro všechny, které trápí narušení kognitivních funkcí (paměť, soustředění). 

Klinická studie deprese

Nabízíme Vám účast v klinické studii pro léčbu deprese.

dreamstimesmall_29837884.jpg
Nová léčba deprese